دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار Visual Paradigm 12.0 Standard – License Expired – ……. – ……. – رایگان

نرم‌افزار Visual Paradigm برنامه‌ی حرفه‌ای و شاید بهترین ابزار برای طراحی و رسم اشکال UMLهای مختلف است، تهیه‌ی گزارشات و تولید کد نیز از دیگر قابلیتهای این نرم‌افزار می باشد.

 

امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار Visual Paradigm :

– ابزار مد‌ل‌سازی کسب و کار: با استفاده از چارت‌ سازمانی، ساختار تیم/شرکت خود را توضیح دهید. نمایش جریان داده‌ها با استفاده از نمودار جریان داده‌ها (DFD). با استفاده از چارت سازمانی، اشخاص، مشاغل، جایگاه‌ها، ارتباطات درون سازمانی و عنوان و رتبه شان را برای تیم/سازمان خود ترسیم کنید.شعب مختلف را مشخص کرده، نمودار جریان کاری (DFD) را رسم کنید، به هرکدام از پروسه‌های DFD شناسه مجزا بدهید، جزئیات وظایف را با استفاده از نمودار نقشه‌ی فرآیندها، به طور دقیق و جزئی طراحی کنید، با امکان استفاده بهینه از ماوس، دیاگرام‌های حرفه‌ای و پیچیده را به آسانی ترسیم کنید، داده‌های مورد استفاده برای رسم ERP تهیه کنید، چارت‌های ماتریسی پیچیده برای بیان تمام جزئیات سازمانتان بسازید و…

– مجموعه ابزار مدل‌سازی فرآیندهای کسب و کار (BPMN): جریان کاری را شبیه سازی کنید. ایده‌های فرآیند کسب و کار را با استفاده از نمودار فرآیند کسب و کار به اشتراک بگذارید. فهمیدن اینکه یک کسب و کار چطور انجام می‌شود، اولین و مهم‌ترین قدم در ارتقای فرآیند کسب و کار است. مدل فرآیند کسب و کار و نمادسازی آن (BPMN) نمایشی گرافیکی ازجریان کاری کسب و کار را به صورتی ساده و قابل فهم در اختیار قرار می‌دهد تا گسترش و فهم ساختار کسب وکار آسان شود.

– ابزار واژه نامه پروژه: یک اصطلاح به همراه تفسیرش را اضافه کنید تا پس از آن هر کس به آن اصطلاح مراجعه کرد، معنی و تفسیرش را مشاهده کند. داشتن یک لغتنامه که بین کاربران و توسعه دهندگان کسب و کار هماهنگی ایجاد کند باعث می‌شود از کج‌فهمی‌ها و انتظارات بی مورد جلوگیری شود. این ابزار برای جمع آوری و تعریف اصطلاحات پروژه به کار می‌رود. نشانه گذاری، دسته بندی و… از امکانات این سیستم است.

– مجموعه ابزارهای UML و SysML: برای طراحی نرم‌افزارهای شی گرا با استفاده از زبان مدل‌سازی یکپارچه (UML) و مستندسازی، شبیه سازی و… جنبه های مختلف نرم‌افزار به کار می‌رود. با این ابزار امکان رسم Use case diagram ،Class diagram ،Sequence diagram Communication diagram ،State machine diagram ،Component diagram ،Deployment diagram ،Object diagram ،Timing diagram و… را دارید.

– مجموعه ابزار مدل‌سازی حرفه‌ای: برای طراحی مدلی بزرگ با استفاده از اجزای کوچکتر و امکان انجام تغییرات آسان‌تر به کار می‌رود.

– ابزار معماری حرفه‌ای: تعریف ساختار شرکت با استفاده از زبان‌ مدل سازیی ArchiMate ،Zachman Framework و ابزار BMM

– مدل‌سازی SoaML: توضیح سرویس‌های موجود و مورد نیاز با استفاده از زبان مدل‌سازی ساختارگرا (SoaML) بوده و شامل نمودار سرویس رابط، نمودار سرویس تماس و… می‌باشد.

– مجموعه ابزار طراحی پایگاه‌داده (ERD): با استفاده از ERD، پایگاه داده و انواع ارتباطاتش را به صورت بصری طراحی کنید.

– مهندسی کد: با استفاده از این امکان، اط طریق مدل‌های کلاس UML، کد تولید کنید.

– امکانات سنجی با استفاده از UeXceler

– مشخص کردن جزئیات نیازمندی‌ها

– ایجاد تغییرات دقیق با تحلیل اثر

– ابزار گزارش‌گیری

– مدل‌سازی اشتراکی

– ابزار شبیه‌سازی فرآیند

– مدیریت وظایف

و…

 

نکات برنامه‌ی Visual Paradigm for UML :

– نرم‌افزار در چهار ویرایش عرضه می‌شود که لایسنس ارائه‌شده، برای رجیسترکردن بهترین و کامل‌ترین ویرایش برنامه یعنی Enterprise می‌باشد؛ مقایسه‌ی امکانات ورژن‌های مختلف را از این‌جا ببینید.

– این برنامه با نام VP-UML نیز شناخته می‌شود؛ از ورژن‌ی ۱۱٫۱، عبارت for UML از نام برنامه حذف شده و با نام Visual Paradigm ارائه می‌شود.

– برای ورژن‌ی ۱۲٫۰ صرفا سریال با محدودیت زمانی وجود دارد؛ آخرین ورژن‌ی CE یا Community Edition که رایگان می‌باشد از این‌جا قابل دریافت است.

– راهنماهای تصویری برنامه را در این‌جا ببینید.

Hardware requirements

Intel Pentium 4 at 2.0 GHz or higher

Minimum 2.0 GB RAM, but 4.0 GB is recommended

(Minimum 4GB disk space (NOT include project space

(Microsoft Windows (XP/Vista/7/8), Microsoft Windows Server (2000/2003/2008/2012

(IDE requirements (for IDE integration

Eclipse 3.5 or above

IntelliJ IDEA 11.0 or above

NetBeans 6.7 or above

Microsoft Visual Studio 2008 or above

سریال‌های موجود برای آخرین ورژن منقضی شده‌اند؛ درصورت انتشار راه‌حل و یا ورژن‌ی جدیدتر قرار می‌گیرد.

دانلود Visual Paradigm‌ for UML ‌۱۲٫۰ Standard Edition x86

دانلود Visual Paradigm‌ for UML 12.0 Standard Edition x64

دانلود Vsual Paradigm_For UML 10.0 SP1 x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

ورژن‌ی ۳۲ بیتی: ۲۶۶ مگابایت

ورژن‌ی ۶۴ بیتی: ۲۶۹ مگابایت


دسته‌ها1