دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار Systat PeakFit 4.12.00 – ……. – ……. – رایگان

نرم افزار Systat PeakFit انتخابی اجتناب ناپذیر برای انجام طیف سنجی، کروماتوگرافی یا رنگ نگاری و الکتروفورز می باشد. این نرم افزار داده ها را با فرمت های مختلف دریافت کرده و پس از انجام محاسبات سطح بالا و پیچیده نتایج را به صورت گرافی با دقت بسیار زیاد نمایش میدهد.

Systat PeakFit از سه روش متفاوت استفاده میکند تا به طور خودکار محل قرار گرفتن پیک ها (قله ها و دره ها) ی مخفی را پیدا کند، اگرچه هرکدام از روش ها بسیار قدرتمند می باشند، اما گاهی ممکن است در شرایط خاص یک روش نتیجه بهتری نسبت به دیگری بدست آورد.

  • روش باقی مانده ها: به این صورت است که در ابتدا مکان پیک ها را با پیدا کردن ماکسیمم نسبی در یک جریان پیوسته داده پیدا کرده و سپس پیک های مخفی را به صورت دلخواه در محل هایی که پیک در باقیمانده ها اتفاق می افتد اضافه میکند.
  • روش مشتق دوم: به این صورت است که به دنبال مینیمم های نسبی که در همسایگی محل هایی که مشتق های دوم در یک جریان پیوسته داده صفر میشود وجود دارند میگردد. این مینیمم های نسبی معمولا مکان پیک های مخفی را آشکار میسازند.
  • روش دکانولوشن: از یک تابع پاسخ گاوسی به همراه یک الگوریتم تبدیل دکانولوشن فوریه استفاده میکند. طیفی که بتوان با موفقیت از آن دکانولوشن گرفت شامل پیک های تیز تر در محدوده ای نسبتا متعادل خواهد بود. هدف از این روش پیدا کردن بالاترین پیک های مخفی است که هر کدام نشان دهنده ی یک ماکسیمم نسبی میباشند.

اگر ویژگی قرار دادن خودکار پیک ها در نرم افزار Systat PeakFit به دلیل داده های بسیار پیچیده و یا وجود اختلال در آنها به مشکل بر خورد، شما میتوانید پیک ها را به صورت گرافیکی و تنها با چند کلیک موس جایگذاری کنید. همچنین این نرم افزار این امکان را به شما میدهد تا داده های بسیار پیچیده را دستکاری کرده و خروجی ساده تری دریافت کنید. برای اکثر مجموعه داده ها، Systat PeakFit بیشتر کارهای محاسباتی را برای شما انجام می دهد. محاسباتی که شاید ساعت ها کار نیاز داشته باشد حالا با استفاده از Systat PeakFit در چند دقیقه و با چند کلیک انجام میگیرد. به این ترتیب نرم افزار موجب صرفه جویی در زمان با ارزش شما در هنگام انجام کارهای تحقیقاتی میشود.

 

امکانات و ویژگی های Systat PeakFit :

  • پشتیبانی از فرمت های مختلف برای داده های ورودی مانند: ASCII, Excel®, Lotus 123®, Quattro Pro®Windows®, SigmaPlot®, AIA Chromatography, dBase ® III+, IV, DIF, ASCII and Spreadsheet – like Editors, …
  • آماده سازی داده ها با انجام محاسبات دقیق و پیشرفته
  • قرار دادن خودکار پیک ها با روش های دقیق
  • امکان انتخاب مکان پیک ها به صورت دستی در محیط گرافیکی
  • تنظیم دستی پارامترها
  • ارائه خروجی از تمام داده های تولید شده
  • امکان ذخیره نمودارها در کلیپ بورد و یا ذخیره آنها در فرمت های BMP یا WMF

OS:

Windows 95, 98, 2000, NT and XP

Hardware:

۴۸۶ Processor or higher

۱۶ MB RAM required (32 MB or more recommended)

۱۰MB hard disk space

نرم افزار را نصب کنید و با سریال DAA6CD55-FBFB1907 رجیستر کنید.

دانلود Systat PeakFit 4.12.00

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۹٫۷ مگابایت


دسته‌ها1