دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار SecureBlackbox VCL 12.0.262 D7-XE7 – ……. – ……. – رایگان

SecureBlackbox VCL مجموعه ای از کامپوننت های نرم افزار که به توسعه دهندگان اجازه می دهد برای حفاظت از داده های باینری, فایل ها, اسناد و ایمیل, امنیت قوی به برنامه های خود اضافه کنند. SecureBlackbox شامل پیاده سازی معتبر استاندارد های مختلف امنیت داده ها و پروتکل های ارتباطی شبکه برای سیستم عامل های مختلف می باشد. (Windows, .NET, Linux, MacOS X / iOS, Java / Android). این کامپوننت ها مجموعه یکپارچه (بیش از ۲۰ بسته در ۶ نسخه) بیش از ۲۰۰ کامپوننت و کلاس است, که شما می توانید در نرم افزار های دسکتاپ و سیستم عامل های سرور و همچنین دستگاه های تلفن همراه و برنامه های تحت وب استفاده کنید. SecureBlackbox راه حل جامع است که تمامی پروتکل های محبوب اینترنت در سطح برنامه و الگوریتم های استاندارد و امنیتی را پوشش می دهد. شما می توانید تمام کتابخانه های مبتنی بر رمزگذاری را در یک بسته داشته باشید. از الگوریتم های رمزنگاری سطح پایین به استاندارد های پیچیده دیجیتال با گذشت زمان و آرشیو کردن برای امن سازی ذخیره سازی داده های cloud برای تامین امنیت انتقال فایل.

 

ویژگی و امکانات SecureBlackbox VCL :

  • راه حل حفظ کردن: بازبینی و بهبود به طور منظم برای تضمین امنیت قابل اعتماد و بالاترین سرعت ممکن عملیات
  • راه حل قابل اعتماد: که کد منبع برای بررسی امنیتی ارائه می دهد. انطباق دقیق با استاندارد ها و رابط آسان برای استفاده که در غیر این صورت کار پیچیده ارائه امنیت وافعی با SecureBlackbox برای به انجام رساندن آسان است.
  • راه حل کراس پلت فرم: که می تواند در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها استفاه شود. ویندوز, یونیکس, FreeBSD و سرور لینوکس به ویندوز, MacOS X desktops به اندروید, آیفون, ویندوز موبایل, گوشی های هوشمند ویندوز فون و تبلت.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل SecureBlackbox VCL به اینجا مراجعه کنید.

Program Install Support: Install and Uninstall

System Requirements Windows XP or later, Linux 2.6 or later, MacOS X 10.7 or later, iOS 5 or later

OS Support Win2003, Win2000, Win7 x64, WinXP, WinOther, WinServer, WinVista, Win7 x32

 

در فایل Readme.txt آمده است.

دانلود SecureBlackbox VCL 12.0.262 D7-XE7

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۰۱ مگابایت


دسته‌ها1