دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار PowerMockup 3.2 – ……. – ……. – رایگان

PowerMockup یک افزودنی برای رسم wireframes و mockups برنامه های وب و دسکتاپ می باشد. PowerMockup یک مجموعه بزرگ از عناصر رابط کاربری و آیکون های به طور کامل ساخته شده توسط اشکال پاورپوینت فراهم می کند. با این عناصر می توانید نمونه های اولیه از صفحه نمایش موبایل, وب و برنامه های کامپیوتر در پاورپوینت ایجاد کنید.

 

ویژگی و امکانات PowerMockup :

  • جستجوی سریع: ویژگی جستجوی سریع باعث پیدا کردن آسان اشکال می شود. زمانی که شما به دنبال چیزی هستید, لیست اشکال به طور خودکار فیلتر گذاری می شوند.
  • قابلیت کشیدن و رها کردن: هنگامی که شکلی را برای استفاده wireframe یا mockup انتخاب کردید, به سادگی آن را از پنجره کتابخانه به محل مورد نظر اسلاید پاورپوینت بکشید. سریع و آسان!
  • اشکال سفارشی: شما همچنین می توانید آیتم های خود را به کتابخانه اشکال اضافه کنید. یک شکل برروی اسلاید پاورپوینت انتخاب کنید, برروی Add Shape کلیک کرده و حالا شما یک شکل سفارشی ایجاد کرده اید. برای سازمان دهی بهتر, اشکال خود را در دسته و زیر شاخه های جداگانه دسته بندی کنید. شما می توانید از دسته اشکال خروجی گرفته یا آن ها را وارد کنید, بنابراین می توانید خلاقیت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
  • اشکال هوشمند: چندین اشکال PowerMockup قابلیت های اضافی فراهم می کند. به عنوان مثال هنگامی که سایز پنجره اشکال را تغییر می دهید, نوار عنوان پنجره مقیاس صحیح را نگه می دارد. برخی اشکال به شما اجازه ایجاد تغییرات سریع, مانند اضافه کردن آیتم ها به نوار تب یا تنظیم حالت علامت زدن فراهم می کند.
  • راه اندازی کتابخانه اشکال برروی سرور های PowerMockup, که کاربران می توانند به آن ها دسرسی داشته باشند.

 

 

برای مشاهده اطلاعات کامل PowerMockup به اینجا مراجعه کنید.

Microsoft PowerPoint 2007, 2010, 2013 or 2016 (including Office 365) for Windows

فایلهای موجود در فولدر Crack را در مسیر نصب برنامه کپی کنید.

دانلود PowerMockup 3.2

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۵٫۷ مگابایت


دسته‌ها1