دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار Opera 35.0.2070.100283 / Opera Mini 9.0.1829.92871 for Android +2.3 – ……. – ……. – رایگان

دریافت بهترین مرورگر های موبایل برای آندروید. Opera mini بزرگ به نظر می رسد، لود صفحات فوق العاده سریع است و شما را در وب امن نگه می دارد. Opera همیشه یکی از پیشگامان در زمینه تولید تکنولوژی قدرتمند برا لود کردن صفحات وب بوده است. این نرم افزار دارای ویژگی ها و قابلیت های فراوانی است که به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

امکانات و ویژگی‌های برنامه Opera mini :

– Stay in sync: همگام سازی کردن Speed Dials و زبانه های باز و بک مارک ها بر روی تلفن، تبلت و کامپیوتر خود. حالا ذخیره کردن هر چیزی و حمل آن با خود در Opera سریع تر شده است.

– Search instantly, anywhere: جستجو کردن در Opera حالا بسیار سریع تر و روان تر شده است.

–  Stay online: ویژگی Opera Turbo در این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد تا اتصال شما با وب همچنان برقرار بماند و حتی اگر از اینترنت با سرعت پایین بهره میبرد این ویژگی به شما کمک خواهد کرد تا با سرعت صفحات خود را باز کنید.

– Keep it private: از تب Private برای جستجو در اینترنت بدون به جا گزاشتن ردپایی از خود در سیستم استفاده کنید.

– Stay up to date: به کمک بخش Discover شما قادر خواهید بود تا جدیدترین اخبار ورزشی، تکنولوژی، فیلم و موزیک را مطالعه کنید. در این بخش همچنین می توانید مجله و روزنامه های روز را مشاهده کنید.

– Organize your web: بخش Speed dial و bookmark به شما کمک میکند تا سایت هایی که زیاد از آنها استفاده میکنید همیشه در دسترس شما باشند.

تغییرات آخرین ورژن Opera 35.0.2070.100283:

Various stability and usability improvements

Android 4.1 and up for Opera

Android 2.3 and up for Opera Mini

 

درصورت وجود خطا در نصب، ابتدا ورژن‌ی قبلی را حذف و سپس ورژن‌ی جدید را نصب کنید.

دانلود Opera 35.0.2070.100283

دانلود Opera_Mini 9.0.1829.92871

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۱٫۳۷ مگابایت

 


دسته‌ها1