دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار Landmark R5000.1 – ……. – ……. – رایگان

Landmark یک خدمات محصول بخش حفاری و ارزیابی هالی برتون می باشد که R5000 را راه اندازی کرده است. انتشار نرم افزار همزمان با ارتقاء بیش از ۷۰ محصول. راه اندازی این نرم افزار سطح بی سابقه ای از ادغام اپراتور های نفت و گاز ارائه می دهد.

 

ویژگی و امکانات Landmark :

  • یک محیط باز برای نوآوری: محیط DecisionSpace به شما اجازه می دهد تا به ایجاد گردش منسجم محصولات Landmark, برنامه های اختصاصی بپردازید. با این ورژن کاربران از ویژگی های جدید از جمله قابلیت drag-and-drop و افزایش مشاهده مشترک برای هر برنامه در محیط DecisionSpace سود می برند.
  • مدیریت ساده داده: اپراتور ها می توانند برای نسل ها آینده برای حفظ اطلاعات حیاتی, رسیدگی دنباله دار ایجاد کنند.
  • دیتابیس OpenWorks R5000 همچنین ادغام دو بعدی و سه بعدی داده های لرزه ای برای قدرت گردش کار اراده می دهد.
  • تفسیر علوم برتر: ارتقاء قدرتمند برنامه های علوم زمین. از جمله ویژگی های جدید به طور خاص طراحی شده برای افزایش بهره وری کاربران در هنگام کاوش, در نرم افزار PowerView برای تفسیر سطح, ابزار های جدید اجازه همکاری برای برنامه ریزی خوب, گرفتن پروژه حیاتی و اطلاعات سناریو می دهد, در ورژن جدید GeoProbe برنامه پیشرو در صنعت برای تفسیر و تجسم ۳D, کاربران هم اکنون می توانند به داده های دو بعدی به طور مستقیم از OpenWorks دسترسی داشته باشند.
  • گردش حفاری و افزایش بهره وری: فرم ورود اطلاعات در حال حاضر برای نزدیکی مطابقت داده و گردش مورد نیاز برای یک شرکت خاص می تواند سفارشی باشد
  • برآورد ذخایر دقیق تر: با ورژن های جدید نکسوز و سیستم مدیریت تصمیم گیری (DMS), اپراتور ها می توانند بهتر به کاهش عدم قطعیت, ترکیب عوامل خطر و اهداف کسب و کار در برنامه ریزی گردش کار بپردازند.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل Landmark به اینجا مراجعه کنید.

Windows 7

در فایل Readme.txt‌ آمده است.

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۳ – ۸۶۷ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲٫۸۴ گیگابایت


دسته‌ها1