دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار KeySight (Agilent) Genesys 2015.08 x64 – ……. – ……. – رایگان

نرم‌افزار Agilent Genesys محصول شرکت Agilent که به تازگی به Keysight تغییر نام داده است، یکی از شرکت های معروف در زمینه ی تولید تجهیزات مخابراتی و نرم افزارهای شبیه سازی و تحلیل مدارات مخابراتی میباشد ، وجود قابلیتهای مختلف همچون ، قابلیت اتصال نرم افزار به سخت افزار های ساخته شده توسط شرکت ، وجود رابط کاربری قوی ، منابع آموزشی زیاد و … باعث شده است تا نرم افزارهای این شرکت از جایگاه مناسبی در میان مهندسان برق والکترونیک و مخابرات برخوردار شود .

صفحه ی اصلی نرم افزار Agilent Genesys یک محیط کاربر پسند است که در آن بخش های برای ایجاد شماتیک ، انجام شبیه سازی به صورت خطی ، بهینه سازی بخشهای مختلف مدار ، دریافت آمارهای مختلف و ماژول های برای مشاهده ی معماری سیستم RF ، ساخت مدارات مختلف و شبیه سازی غیر خطی و شبیه سازی سه بعدی الکترومغناطیسی وجود دارد .

در نرم افزار Agilent Genesys بخشی به نام مدارساز یا Genesys Synthesis وجود دارد که کاربر با اسفتاده از آن میتواند در کمتر از چند دقیقه ماژول های مختلفی همچون r filters, matching networks, oscillators, mixers, transmission lines, equalizers, PLL and signal control را به شماتیک خود اضافه کند ، طراحی این بخش ها در نرم افزارهای دیگر وقت زیادی میبرد و وجود این بخش در نرم افزار Agilent Genesys باعث افزایش سرعت طراحی و بهبود عمل کرد مدار خواهد شد .

بخش شبیه ساز نرم افزار Agilent Genesys امکانات مختلفی را برای آنالیز و شبیه سازی RF/Microwave برای ystem architecture frequency planning, nonlinear circuits in the time- and frequency-domain, and planar 3D electromagnetic (EM) characteristics در اختیار شما قرار میدهد ، بخش قدرمند نمایش داده در این نرم افزار مطابق با نرم افزار مطلب و زبان مهندسی math است.

! توضیحات، ارائه‌شده توسط کاربر درخواست‌کننده‌ی نرم‌افزار و متاسفانه کپی‌شده از سایت‌های دیگر است؛ سعی بر این است که به‌زودی توضیحات اختصاصی جای‌گزین شود.

‌مجموعه تغییرات انجام‌شده در این ورژن‌ی Agilent Genesys از این‌جا قابل مشاهده است.

نکات برنامه‌ی Agilent Genesys :

– این ورژن با لایسنس معتبر و کرک کامل ارائه شده و توسط دانلولی نصب و تست شده است.

– کرک برای ورژن‌ی ۶۴ بیتی است و امکان تست آن برای ورژن‌ی ۳۲ بیتی وجود نداشت.

این ورژن صرفا در ویندوزهای ۷ و جدیدتر نصب می‌شود و امکان نصب در ویندوزهای ویستا یا XP‌ را ندارد. لیست کامل پلت‌فرم‌های پشتیبانی‌شده در ورژن‌های مختلف را از این‌جا دریافت و مشاهده کنید.

 

در فایل Readme.txt آمده است.

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۹۴۳ مگابایت

دانلود KeySight Suite 2016 x64 Crack

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱٫۹۲ گیگابایت


دسته‌ها1