دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار ILNumerics Ultimate VS 4.5.5482.4710 – ……. – ……. – رایگان

ILNumerics Ultimate یک کتابخانه جامع است که به شما اجازه می دهد تا به سرعت الگوریتم های ریاضی را در توسعه نرم افزار خود اضافه و ارزیابی کنید. این ابزار با ویژوال استودیو و دیگر محیط های مشابه کار کرده و به علاوه اینکه از زبان های برنامه نویسی دات نت پشتیبانی می کند. ILNumerics Ultimate VS به راحتی می تواند الگوریتم های Matlab یا Octave را به کد بومی تبدیل کن در تنیجه به شما در صرفه جویی وقت و افزایش بهره وری کمک می کند. به عنوان یک کامپوننت ویژوال استودیو, این ابزار ویژوالایزر آرایه ILNumerics, ماژول محاسبات c# و تجسم از قالب معرفی می کند. پنجره ابزار ILPanel و مراجع مونتاژ نیز با این ابزار نصب خواهند شد.

 

ویژگی و امکانات ILNumerics Ultimate VS :

  • ایجاد تصویر کامل و نمودار از داده های خود با استفاده از قالب ها یا طراحی سفارشی نمودار خود با توجه به نیازهایتان, ارائه طیف گسترده ای از گزینه های رسم کردن از جمله داده تصویری دو بعدی و سه بعدی با سطح بالا و پایین اشیاء در دسترس, طرح های تعاملی پیشرفته به شما اجازه استفاده از نمودار به عنوان GUI می دهد که با .NET framework ادغام می شود.
  • ساخت نمودار انعطاف پذیر صحنه, که به شما اجازه می دهد به سرعت تجسم داده های پیچیده را انجام دهید.
  • طراحی شئ گرای بصری موتور تجسم شامل تجسم اشیاء سطح بالا و سطح پایین است. اشیاء سطح بالا شامل طرح مکعب, اشیاء صحنه و تعدادی از قطعه های مختلف مانند خط, سطح, پخش کننده و کانتور می باشد
  • ویژوالایزر آرایه ILNumerics یک ابزار کامل برای اشکال زدایی است و به برنامه اجازه می دهد تا عبارت دلخواه را ارزیابی کند.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل ILNumerics Ultimate VS به اینجا مراجعه کنید.

 

در فایل Readme.txt در فولدر Crack موجود است.

دانلود ILNumerics Ultimate VS 4.5.5482.4710

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۵۴ مگابایت


دسته‌ها1