دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار GraphExpert Professional 1.1 x86 – ……. – ……. – رایگان

GraphExpert Professional یک راه حل کراس پلتفرم برای انتشار با کیفیت نمودار برای اطلاعات مجزا و توابع پیوسته می باشد. همچنین نمودار را می توان با انواع ابزار طراحی مانند حاشیه نویسی و فلش تفسیر کرد و تصاویر را سریع و به راحتی می توانید به طرح اضافه کنید. GraphExpert دارای یک روش منحصر به فرد در مدیریت مجموعه داده های مختلف و توابع دارد. مجموعه داده ها ممکن است از داده ها در راه های دیگر نشات گرفته باشند. این به این معنی است که شما می توانید برای پردازش داده های خام خود به صوت قابل استفاده برروی عملیات مورد نیاز تمرکز کنید و اگر داده های خام به هر دلیلی تغییر پیدا کند, همه عملیت به طور خودکار بروز رسانی می شوند. علاوه بر این هر مجموعه داده در حال حاضر برروی نمودار به صورت خودکار بروز رسانی می شود.

 

ویژگی نرم افزار GraphExpert Professional :

  • مولتی پلتفروم: قابل اجرا برروی یندوز, مک و لینوکس. فایل های ذخیره شده بین سیستم عامل ها قابل حمل هستند.
  • انتشار با کیفیت نمودار ها: ایجاد و ذخیره تعداد دلخواه نمودار. نمودار را می توان در انواع فرمت فایل گرافیکی ذخیره کرد و به طور مستقیم در برنامه های دیگر کپی کرد.
  • رابط کاربری ساده و آسان: دارای یک رابط بصری, که به شما اجازه وارد کردن داده ها, تولید نتایج و ایجاد انتشار با کیفیت طرح را می دهد.
  • وارد کردن فایل ها: فایل های داه در بسیاری از اشکال و اندازه مختلف می آیند, و GraphExpert فایل ها را به آسانی وارد می کند.
  • برنامه های کوتاه: مجموعه داده را می توان به طور مستقیم توسط کد پایتون با نام miniprogram تولید کرد. در مواقعی که برنامه تغییر کرده باشد, مجموعه داده به صورت پویا بروز رسانه می شوند.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل GraphExpert Professional به اینجا مراجعه کنید.

Windows 7, 8.1

در فایل Readme.txt آمده است.

دانلود GraphExpert Professional 1.1 x86

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۷ مگابایت


دسته‌ها1