دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار Bentley GSA+FEM v19.00.41.00 – ……. – ……. – رایگان

Bentley GeoStructural Analysis نرم افزار ارائه راه حل برای حفظ زیر ساخت ها از کمپانی Bentley که بروزرسانی نرم افزار ژئوتکنیکی ۲۰۱۴ را اعلام کرده است. یک مجموعه جامع یکپارچه که دارای طیف گسترده ای از چالش های ژئوتکنیکی و تجزیه و تحلیل از جمله تقویت حفاری, نگه داشتن دیواره ها, پایه و اساس, پایداری شیب ها, تونل ها و ستون می باشد. ماژول های یکپارچه به اشتراک گذاشتن یک گردش کار مشترک, اجازه می دهد تا طرح را مطابق با استاندارد ها و مشخصات صنعت جایگزین کنید. همچنین تجزیه و تحلیل مراحل ساخت و ساز گسسته, آنالیز سناریو های مختلف یا ارزیابی راه حل تحلیلی در برابر روش المان محدود از مشکلات ژئوتکنیک است. نرم افزار Bentley GeoStructural Analysis توسط مهندسین با تجربه طراحی شده که دارای درک استاندارد ها و الزامات هستند.

 

ویژگی و امکانات Bentley GeoStructural Analysis :

  • شامل تجزیه و تحلیل حفاری و حفظ و نگهداری دیواره
  • GeoStructural Excavation Analysis: طراحی شده برای رسیدگی به تجزیه و تحلیل حفاری و دیواره ها, که مناسب ترین مجموعه برای شرکت های کوچک است که شامل برنامه های: فشار زمین, طراحی ورق و پایداری شیب می باشد.
  • GeoStructural Finite Element Analysis: مجموعه شامل ابزار برای انجام مدل سازی المان محدود برای طیف وسیعی از مشکلات ژئوتکنیکی شامل حفاری, شیب زمین, تونل و پرتو های پی ریزی
  • GeoStructural Foundation Analysis: ماژول های طراحی, که کاربر را قادر می سازد به سرعت و راحتی به منظور تسهیل طراحی, تست و بهینه سازی پایه های مختلف به توسعه سناریو های پیچیده بپردازد.
  • GeoStructural Retaining Wall Analysis: طیف وسیعی از ماژول برای طراحی در عمق, درست و مقاوم در برابر شکست, برای حفظ انواع ساختار دیواره.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل Bentley GeoStructural Analysis و Bentley GeoStructural Finite Element Analysis به اینجا مراجعه کنید.

Operating System

Windows XP

Windows Vista

Windows 7

Windows 8

این بسته شامل Bentley GeoStructural Analysis v19.00.41.00 و Bentley GeoStructural Finite Element Analysis v19.00.41.00 می باشد.

دانلود Bentley GeoStructural Analysis (incl. Finite Element Analysis) v19.00.41.00

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۴۷ مگابایت


دسته‌ها1