دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار Autodesk Moldflow Design 2017 x64 – ……. – ……. – رایگان

نرم‌افزار Autodesk Moldflow Design با نام قبلی Autodesk Simulation DFM یکی از دیگر از برنامه‌های مجموعه نرم‌افزارهای شبیه‌سازی شرکت اتودسک است و یک ابزار انقلابی برای طراحان محصولات پلاستیکی می‌باشد که امکان طراحی و ساخت نمونه‌های دیجیتالی بر طبق انواع فرآیندهای تولیدی را فراهم می‌کند. طراح می‌تواند با استفاده از این برنامه هر آنچه که در ذهن خود ساخته را در برنامه پیاده کرده و بهینه‌سازی و استانداردسازی آن را انجام دهد.

 

امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار Autodesk Moldflow Design یا Autodesk Simulation DFM :

– کاهش زمان طراحی و درنتیجه کاهش هزینه و اثرات زیست‌محیطی

– طراحی سه‌بعدی متمرکز و دقیق

– دریافت بازخورد و واکنش

– مانیتور عملیات طراحی و تشخیص مطابقت با انواع استانداردهای ساخت، هزینه و محیط زیست با نمایش شاخص‌های رنگی

– هماهنگی و یک‌پارچگی کامل با نرم‌افزارهای CAD مثل PTC Creo ،SolidWorks ،Autodesk Inventor و…

– شناسایی اجزا و انواع خصوصیات طرح‌های طراحی‌شده و همچنین خروجی‌های واردشده از نرم‌افزارهای بالا مثل ضخامت دیواره، هزینه‌ی مواد، قابلیت بازیافت و…

– محاسبه و تجزیه و تحلیل سریع طرح

و…

 

نکات برنامه‌ی Autodesk Moldflow Design :

– همان‌طور که مشخص است از این نسخه، نام نرم‌افزار تغییر یافته است.

– این نرم‌افزار فقط در نسخه‌ی ۶۴ بیتی ارائه شده و می‌شود.

– غالبا نرم‌افزارهای شرکت اتودسک به دو صورت فایل اصلی از سایت Autodesk -که به sfx شهرت دارد- و نیز به‌شکل ISO منتشر می‌شوند. نسخه‌ی ISO هیچ تفاوتی با نسخه‌ی اصلی ندارد و صرفا فایل‌ها استخراج شده و به‌همراه فعال‌ساز، درون ایمیج قرار گرفته است. به‌دلیل حجم بالاتر نسخه‌ی ISO و نیز برخی مشکلات نصب و…، نسخه‌ی sfx قرار می‌گیرد.

– معمولا فعال‌ساز مجموعه نرم‌افزارهای Autodesk به‌صورت یک کرک عمومی توسط گروه XFORCE منتشر می‌شود و این نسخه هم همین‌طور است.

:Operating System

Windows 8 or 8.1 Standard, Pro or Enterprise; Windows 7 (SP1 or later) Professional, Enterprise or Ultimate

:CPU

۲GHz CPU speed or faster

:RAM

۴GB RAM or higher

:Graphic

۱GB DRAM or higher OpenGL-capable graphics card

۲۴bit color setting at 1,280 x 1,024 or higher screen resolution

 

نسخه‌ی Stand-Anlone:

ابتدا فایل اجرایی sfx را اجرا کرده تا فایل‌های نصبی در پوشه‌ای استخراج شود. پس از شروع نصب روی Install کلیک کنید؛ در صفحه‌ی مربوط به نوع لایسنس و سریال و در قسمت License Type باید گزینه‌ی پیش‌فرض که Stand-Anlone است انتخاب شده باشد. از سریال‌های زیر برای بخش Product Information استفاده کنید:

۰۶۶-۶۶۶۶۶۶۶۶

۶۶۶-۶۹۶۹۶۹۶۹

۶۶۷-۹۸۹۸۹۸۹۸

۴۰۰-۴۵۴۵۴۵۴۵

همچنین در قسمت Product Key سریال ۸۳۷H1 را وارد کرده سپس نصب را ادامه و کامل کنید. اتصال خود را به اینترنت قطع کرده و برنامه را اجرا کنید. پس از نمایش پنجره‌ی Autodesk Licensing روی Activate کلیک کرده و در مرحله‌ی بعد Request an activation code using an offline method را انتخاب کرده و ادامه داده و برنامه را مجددا اجرا کنید. فایل Keygen موجود در پوشه‌ی Crack را با Run as administrator اجرا کرده و روی Patch کلیک کنید. سپس سریال داده‌شده در قسمت Request Code را در محل مربوطه در Keygen وارد کرده و روی Generate کلیک کنید. در پنجره‌ی لایسنس، گزینه‌ی I have an activation code from Autodesk را انتخاب کرده و کد داده‌شده در قسمت Activation را با کلیک روی بخش ۱، Paste کرده و OK کنید. در صورت دریافت پیام خطا یک بار دیگر روی Patch کلیک کنید.

نسخه‌ی Network:

ابتدا فایل اجرایی sfx را اجرا کرده تا فایل‌های نصبی در پوشه‌ای استخراج شود. پس از شروع نصب روی Install کلیک کنید؛ در صفحه‌ی مربوط به نوع لایسنس و سریال، و در قسمت License Type گزینه‌ی Network و در سمت راست گزینه‌ی Single License Server را انتخاب کنید. از ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ برای بخش Server Name استفاده کرده و سریال‌های زیر را برای بخش Product Information وارد کنید:

۰۶۶-۶۶۶۶۶۶۶۶

۶۶۶-۶۹۶۹۶۹۶۹

۶۶۷-۹۸۹۸۹۸۹۸

۴۰۰-۴۵۴۵۴۵۴۵

همچنین در قسمت Product Key سریال ۸۳۷H1 را وارد کرده سپس نصب را ادامه و کامل کنید. پس از نصب با اجرای فایل NLM x64_DownLoadLy.iR.msi موجود در پوشه‌ی Crack، ابزار Autodesk Network License Manager را نصب کنید. سپس فایل adskflex.exe را در مسیر پیش‌فرض زیر کپی و جای‌گزین کنید:

C:Program FilesAutodeskAutodesk Network License Manager

همچنین فایل adlmint.dll را در پوشه‌ی bin تمام برنامه‌ها و ابزارهای نصب‌شده، کپی و جای‌گزین کنید؛ برای مثال:

C:Program FilesAutodeskMoldflow Adviser 2016in

فایل License_DownLoadLy.iR.dat را با Notepad اجرا کرده و به‌جای عبارت DOWNLOADLY.IR، نام رایانه یا Computer/Hostname خود و به‌جای ۱۴۱۴۱۴۱۴۱۴۱۴، MAC Address یا Ethernet Address خود را وارد و فایل را ذخیره کنید. (اطلاعات بالا با اجرای ابزار LMTOOLS Utility و در سربرگ System Settings دردسترس است.)

ابزار LMTOOLS Utility یا فایل lmtools.exe را اجرا کرده و در سربرگ Config Services و در بخش Service Name یک نام وارد کنید، برای مثال Autodesk_DownLoadLy.iR   برای بخش Path to the lmgrd.exe file فایل lmgrd.exe را از مسیر زیر وارد کنید:

C:Program FilesAutodeskAutodesk Network License Managerlmgrd.exe

برای بخش Path to the license file فایل License_DownLoadLy.iR.dat را وارد کنید. در بخش Path to the debug log file نیز می‌توانید یک فایل متنی خالی ساخته و وارد کنید. تیک گزینه‌های Use Services و Start Server at Power Up را فعال کرده و روی Save Service کلیک کنید.

در سربرگ Service/License File تیک گزینه‌ی LMTOOLS ignore license file path environment variable را فعال کنید. نهایتا به‌سربرگ Start/Stop/Reread رفته و روی Start Server و سپس ReRead License File کلیک کنید. در سربرگ‌های Server Status و Server Diags امکانات بررسی وضعیت و عیب‌یابی وضعیت لایسنس سرور وجود دارد. برنامه را اجرا کرده و درصورت نمایش پیام خطا یک بار ویندوز را ReStart کنید.

دانلود Autodesk Moldflow Design 2017 x64

دانلود کرک تنهای نسخه Network

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷۶۴ مگابایت


دسته‌ها1