دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار ۹Rays Spices.Net Suite 5.8.0.54 – ……. – ……. – رایگان

Spices.Net Suite مجموعه ای از ابزار امنیتی برای حفاظت از کد های زبان برنامه نویسی دات نت است. این نرم افزار شامل ابزار هایی برای توسعه دهندگان .Net از جمله مبهم سازی کدها (obfuscation), جلوگیری از دخالت در کدها (tamper defense), ابزار برای بازیابی سورس کد و تبدیل فایل های باینری به c# و VB.Net , ابزار آنالیز و مدلسازی محیط می باشد. مجموعه ابزار Spices.Net به توسعه دهندگان کمک می کند تا به افزایش امنیت کدها, ایمنی, کیفیت و بهره وری از نرم افزار های دات نت بپردازند.

 

ویژگی و امکانات Spices.Net Suite :

  • Spices.Net Obfuscator: راه حل هایی را برای افزایش امنیت کدهای نوشته شده و جلوگیری از دستکاری کدها فراهم می کند
  • Spices.Net Decompiler: ابزاری برای بازیابی سورس کد و تبدیل فایل های باینری به c#, VB.Net, J#, Delphi.Net و managed C++
  • Spices.Modeler: مدل سازی و ابزار رسم نمودار برای نشان دادن بصری کدهای مختلف دات نت
  • Spices.Investigator: ابزار مرور اسمبلی های ساختار برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد هر آیتم در سطح پایین
  • Spices.Informer: دریافت اطلاعات دقیق در مورد عناصر پروژه ها از جمله token data, رابط اجرا و مشخصات پروژه. این ابزار از منوی میانبر قابل دسترسی است. شما می توانید برروی فرم کلیک راست کرده و گزینه مورد نظر خود را از فهرست کشویی انتخاب کنید.
  • Visual Studio Integration Package: ماژول های خاص برای ادغام ابزار های Spices.Net با محیط برنامه نویسی ویژوال استودیو و محیط های MSBuild و NAnt. این بسته مجموعه ای کامل از ویژگی های Spices.Net در مایکروسافت ویژوال استودیو ارائه می دهد.
  • Spices.Localizer: ترجمه و بومی سازی اسمبلی ها و ایجاد منابع dialog و string. فایل های تولید شده توسط Spices.Localizer می توانند برای مبهم سازی اسمبلی ها از Spices.Obfuscator استفاده کنند.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل Spices.Net Suite به اینجا مراجعه کنید.

Operating system

Windows

Windows Tablet PC(Mobile)

Windows Vista

در فایل Readme.txt موجود است.

دانلود ۹Rays Spices.Net Suite 5.8.0.54

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷٫۵ مگابایت